Jak tworzyć chorągiewki – zabawny i żartobliwy sposób na rozjaśnienie swojej przestrzeni

Zamień strzępki materiału w ładną dekorację dzięki naszemu szybkiemu i łatwemu pomysłowi na wykonanie. Chcesz się nauczyć, jak tworzyć chorągiewki? Trznadel jest idealnym sposobem na ożywienie swojej jadalni na świeżym powietrzu lub dodanie zabawnego akcentu do pokoju Twojego dziecka. Jest ładny, zabawny i może być wykonany z różnych tkanin i wzorów pasujących do każdej okazji.

Wędruj po kutym żelaznym łóżku w stylu jakiegoś eleganckiego wiejskiego stylu lub przypnij go do rzędu półek w domowym biurze, aby rozjaśnić pokój. Powiesić go w ogrodzie, aby poczuć prawdziwą brytyjską atmosferę, gotową na grillowanie i pikniki w słońcu.

To nie może być łatwiejsze do wykonania, a także jest zabawną aktywnością dla całej rodziny. Stworzyliśmy prosty przewodnik krok po kroku, aby pokazać ci liny. Wybierz tkaninę i chodźmy …

Będziesz potrzebować:

  • Tkanina
  • Taśma wiążąca o szerokości 13 mm
  • Różowe nożyce
  • Igła z nitką

Jak tworzyć chorągiewki

Krok 1: Narysuj trójkąt na tekturze i wyciąć go, aby użyć go jako szablonu buntu. Możesz preferować dłuższe, węższe trójkąty lub krótsze, szersze. Wybór należy do Ciebie!

Krok 2: Przypnij szablon do materiału i obetnij go za pomocą nożyc do rozcierania, aby uniknąć strzępienia się. Powtarzaj tę czynność, dopóki nie uzyskasz wystarczającej liczby flag dla wybranej długości trzpienia.

Krok 3: Równomiernie rozmieść flagi wzdłuż taśmy wiążącej odchylenie, składając najkrótszą krawędź i zapnij w miejscu bezpiecznie przygotowanym do szycia.

Krok 4: Przyszywaj flagi prostym ściegiem, pozostawiając co najmniej 40 cm taśmy wolnej od flag na każdym końcu, aby z dumą wieszać chorągiewki.

Masz to, twoje własne ręczne trznadel! Teraz możesz spróbować użyć różnych wzorów i tkanin, dodając żebrowanie do trzpienia lub dodając trójkąty za pomocą liter i kształtów. Spersonalizowane trznadla to wspaniałe prezenty – dlaczego nie spróbować przyszyć sobie nazwiska do trójkątów, czy też stworzyć własne bułeczki z okazji urodzin?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *